16.7 C
Pristina
Thursday, June 17, 2021

404 Ooops!

We can't find that page!

- Advertisement -

Latest news

Manchester City dhe PSG – Shiko ketu ndeshjen

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në...

Vjen nje lajm trondites per Kadri Veselin

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka...

Gjendet detaji i humbur prej 500 vjetësh, i statujës së famshme

Dora prej bronzi, e shtatores gjigante, që portretizon perandorin romak, Konstandinin e Madh, është sërish e plotë rreth 500 vjet pasi një prej gishtërinjve...

Publikohen formacionet zyrtare: Man City – PSG

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysëmfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG po synon që të përmbysë rezultatin...

Joe Biden jep deklaratën e prisnim të gjithë / Ja cili është muaji kur do kthehemi në normalitet prej pandemisë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, shpalli përparimin e vaksinimit dhe parashikoi një kthim në një gjendje normale “deri në fund...

Drejtori i VV’së në Komunën e Podujevës i reagon Gërvallës pas deklaratës për krime lufte

Drejtori i Drejtorisë për Planifikim dhe Zhvillim Ekonomik në Komunen e Podujevës, Pajtim Balaj, njëherësh edhe anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, ka reaguar pas kundër...