-7.4 C
Pristina
Tuesday, January 25, 2022

Dagz dhe Einxhel të pandashëm, publikohen momente të tjera intime të çiftit në shtrat

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira janë çifti më i ri i krijuar në spektaklin e Big Brother VIP.

Dyshja, të cilët ka kohë që po shijojnë qëndrimin brenda, vazhdojnë e sa bëhen më të afërt me njëri-tjetrin.

Ata kanë shijuar një tjetër mbrëmjë në suitë së bashku në vaskë, e veç kësaj ndajnë çdo ditë edhe shtratin bashkë.

Të njëjtit në disa video të tjera që janë shpërndarë në faqen e BB VIP duken shumë të afërt, gjersa moderatorja përkëdhelet gjatë tërë kohës nga DJ kosovar.

Kjo ka bërë që të ketë reagime të shumta në hapësirën për komente, disa prej të cilëve nuk e kanë pëlqyer këtë veprim.

Einxhel dhe Dagz ndërkohë janë në nominim bashkë si dhe banori i tjetër, balerini Ilir Shaqiri.

Njëri prej tyre ditën e sotme do ta lërë përfundimisht shtëpinë si dhe do të heqë dorë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Banori i fundit i largur nga BB VIP ishte opinionisti Meridian Ramçaj.

Lajmet e fundit

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...

TE NGJASHME

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...