-7.4 C
Pristina
Tuesday, January 25, 2022

Beniada tregoi më shumë se ç’duhet gjatë vallëzimit provokues me Ilirin në Big Brother VIP

Banorët e Big Brother VIP janë tashmë ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Lojërat që zhvillojnë brenda shtëpisë përfshirë diskutimet dhe debatet, kanë bërë që ata të jenë të shumëpërfolur për çdo veprim aty brenda.

Në natën e ndërrimit të viteve, teksa janë argëtuar me muzikë dhe valle, Ilir dhe Beniada kanë dhuruar një vallëzim mjaft të veçantë për publikun.

Ata kanë kërcyer një koreografi “Dirty Dancing” nën drejtimin e Ilirit, si një balerin profesionist dhe me përvojë.

Teksa kanë realizuar koreografinë, Beniada në disa momente e sipër duket të ketë qenë në siklet nga fustani i hapur.

Përgjatë vallëzimit, ajo mund të shihet teksa kujdeset në maksimum që të ruajë gjoksin dhe pjesën e poshtme nga ekspozimi, gjë e cila bëhet e pamundur në disa momente.

Koreografia në fjalë është pëlqyer dhe shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale.

Lajmet e fundit

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...

TE NGJASHME

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...