5.7 C
Pristina
Saturday, November 27, 2021

Kthim në klasën e dytë fillore, Beatrix Ramosaj thotë se 12+4 bëjnë 26

Tensionet brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania, sa vijnë e shtohen dita-ditës.

Mbrëmë u zhvillua një debat i ashpër sërish mes Donaldit dhe Ilirit, ku gjithçka ndodhi për ushtrimet sa i përket provës së javës, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Derisa një pjesë e banorëve u munduan të qetësonin aktorin Veshaj, duke zgjedhur që të bëjnë lojëra të ndryshme.

Në një moment Donaldi zgjedh t’i bëjë një lojë këngëtares Beatrix Ramosaj, lojë kjo e cila kishte të bënte me mbledhjen e numrave.

Në mesin e shumë pyetjeve që lidheshin po me mbledhjen e numrave, aktori e pyet këngëtares se sa bëjnë, 12+4, e që kjo e fundit mendohet bukur gjatë dhe në fund thotë 26, e që të gjithë fillojnë qeshin me të.

Lexo edhe: Ndihma e shpejtë sërish në “Big Brother”, përkeqësohet gjendja e një banori
Donaldi: Pse si bëjnë 26?

Beatrix: hmm(mendohet)… po sa bëjnë pra se na trashe?

Donaldi: Jo si mund të bëjnë 26, 16 pra, dhe vazhdojnë lojën sërish.

Lajmet e fundit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit. Në një konkurs të hapur nga Prokuroria Themelore në Prizren për...

Gjinia, mosha dhe vendi prej nga vije viktima e fundit nga koronavirusi në Kosovë

Një viktimë është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton OurKosovo. Viktima është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Fushë Kosova. Gjatë 24...

Publikohet raporti 24 orësh i rasteve me COVID-19 nga Ministria e Shëndetësisë

1 viktimë dhe 13 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton OurKosovo. Gjatë kësaj...

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës: Dialogu varet vetëm nga palët. Ambasadorja e Britanisë së Madhe në Beograd, Sian...

TE NGJASHME

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit. Në një konkurs të hapur nga Prokuroria Themelore në Prizren për...

Gjinia, mosha dhe vendi prej nga vije viktima e fundit nga koronavirusi në Kosovë

Një viktimë është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton OurKosovo. Viktima është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Fushë Kosova. Gjatë 24...

Publikohet raporti 24 orësh i rasteve me COVID-19 nga Ministria e Shëndetësisë

1 viktimë dhe 13 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton OurKosovo. Gjatë kësaj...

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës: Dialogu varet vetëm nga palët. Ambasadorja e Britanisë së Madhe në Beograd, Sian...