6.2 C
Pristina
Monday, November 29, 2021

Kërkesa e çuditshme e Fifit për banorët e Big Brother VIP

Fifi qan ‘live’ teksa iu drejtohet banorëve të BBV: Ju lutem mos bërtisni, sepse nuk mund të duroj më.

Është mbajtur të premten mbrëma spektakli i radhës së Big Brother VIP, ku të shumta kanë qenë ngjarjet që janë zhvilluar.

Ndër të tjerash, mbrëmjen e së premtes janë bërë dy eliminime – përveç këngëtares Sheila Haxhiraj që është larguar nga televotimi javor, nga shtëpia e Big Brother VIP ka falë edhe gazetarja Paloma.

Mes shumë debateve që janë zhvilluar në shtëpi me tone të ashpra kryesisht nga banorët, është vërejtur një moment dobësie nga Fifi.

Kjo e fundit, në një moment teksa po komunikonte në lidhje me Arbanën në studio, kërkoi publikisht nga banorët që të komunikonin me tone më të ulëta, pasi nuk po mundet t’i durojë.

“Ju lutem banorë kur bëni debate, edhe unë do të mundohem ta ndal zërin, ju lutem mos të bërtasim, sepse nuk po mundem”, ka thënë ndër të tjerash Fifi duke shpërthyer në lot.

Më pas Arbana ka mbyllur lidhjen me shtëpinë, duke pyetur opinionistin e spektaklit, Arbër Hajdarin, për arsyen se pse banorët diskutojnë me ton të lartë.

Lajmet e fundit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit. Në një konkurs të hapur nga Prokuroria Themelore në Prizren për...

Gjinia, mosha dhe vendi prej nga vije viktima e fundit nga koronavirusi në Kosovë

Një viktimë është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton OurKosovo. Viktima është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Fushë Kosova. Gjatë 24...

Publikohet raporti 24 orësh i rasteve me COVID-19 nga Ministria e Shëndetësisë

1 viktimë dhe 13 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton OurKosovo. Gjatë kësaj...

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës: Dialogu varet vetëm nga palët. Ambasadorja e Britanisë së Madhe në Beograd, Sian...

TE NGJASHME

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit. Në një konkurs të hapur nga Prokuroria Themelore në Prizren për...

Gjinia, mosha dhe vendi prej nga vije viktima e fundit nga koronavirusi në Kosovë

Një viktimë është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton OurKosovo. Viktima është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Fushë Kosova. Gjatë 24...

Publikohet raporti 24 orësh i rasteve me COVID-19 nga Ministria e Shëndetësisë

1 viktimë dhe 13 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton OurKosovo. Gjatë kësaj...

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës: Dialogu varet vetëm nga palët. Ambasadorja e Britanisë së Madhe në Beograd, Sian...