-7.4 C
Pristina
Tuesday, January 25, 2022

Banorët e Big Brother VIP flasin për listën ushqimore – vjen kërkesa qesharake e Donaldit

Kërkesa qesharake e Donaldit kur banorët diskutuan për listën ushqimore.

Në Big Brother VIP aktualisht banorët po diskutojnë për listën ushqimore. Paratë që kanë në dispozicion nuk iu mjaftojnë që të blejnë gjithë gjërat që duan dhe për këtë arsye duhet të heqin dorë nga disa gjëra.

Derisa po diskutonin te pishina për këtë punë, Semi ia ofroi një pjesë të lekëve të saj Kledit, në mënyrë që ai t’i blinte hurmat e Arabisë, të cilat i ka përmendur që nga hyrja në këtë emision.

E gjatë diskutimit, Donaldi bëri një kërkesë të pazakontë e qesharake. Ai kërkoi që me buxhetin e tyre t’ia blejnë një bluzë jeshile.

Në fund, Beatrix, Sarah, Kledi, Semi dhe Donaldi u pajtuan që t’i bëjnë bashkë paratë dhe t’i blejnë gjërat që duan.

Lajmet e fundit

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...

TE NGJASHME

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...