-7.4 C
Pristina
Tuesday, January 25, 2022

Nuk kanë të ndalur “incidentet” në BBV/ Aktores Arjola Demiri i del gjoksi në pishinë!

Një tjetër “incident” ka ndodhur në shtëpinë e “Big Brother Vip” pasditen e sotme ku aktorja Arjola Demiri ka nxjerrë aksidentalisht një pjesë intime të trupit të saj.

E veshur me bikini dhe teksa shijonte rrezet e diellit në pjesën e pishinës në shtëpi, aktorja ka ekspozuar një pjesë intime të trupit.

Teksa fliste me banorët e duke bërë gjestikulacione me duar, reçipetat i lëvizën duke nxjerrë zbuluar një moment gjoksin e saj.

Por këtë “incident”, aktorja e ka kaluar me humor duke shkaktuar të qeshura dhe tek banorët e tjerë.

“Një e njohura ime i dhimbte këtu (tregon zonën e apandesitit) dhe në fakt kishte pirë ujë me gaz dhe nuk e di se çfarë kishte bërë. Kur ka ikur në Poloni në aeroport, se të ishte këtu në Shqipëri ia kishin bërë sallat, ia kishin dhënë… (momenti kur i zbulohet gjoksi) Ia kishin dhënë apandesitin në dorë bashkë me c*cën” – tha Demiri. (Minuta 1:37)

Të tilla skena nuk janë për herë të parë në Big Brother Vip pasi një incident i tillë i ka ndodhur më parë me këngëtaren Semi Jaupaj të cilës i doli gjoksi teksa merrte rreze dielli në pishinë.

Lajmet e fundit

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...

TE NGJASHME

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...