8.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Nuk po i ecë me Granitin, Fifi kërkon një bukurosh brenda “Big Brother VIP”

Pasi Graniti i tha Fifit se e shikon vetëm si motër, ajo ka folur në lidhje me të me Ilirin. Teksa pinin cigare jashtë në oborr, këngëtarja e njohur shprehet që “shyqyr që nuk ndodhi gjë”.

Iliri i thotë se prandaj i ka thënë Granitit se “nëse ka ndonjë gjë për ta nxjerrë, ta nxjerrë”. Gjatë bisedës, Fifi i kërkon vëllait të madh që të fusë ndonjë “bukurosh”.

Biseda mes Ilirit dhe Fifit:

Iliri: Nuk ka më shans. Po tha ke të drejtë.

Fifi: Më ka çliruar

Iliri: Ke për të qenë tjetër njeri komplet. Shoqëria shoqëria, mbaroi

Fifi: Ja nisa me shkruar dhe e di çfarë më doli, jam duke të lyp ty në çdo njeri, që jam duke e lyp dikë në çdo njeri. Edhe ja thashë edhe më herët Semit duke bërë muhabet, kur erdha në fillim më jepte një energji nice.

Iliri: Pastaj filloi duke rënë

Fifi: Ajo nuk është ideja me të mbytë

Iliri: Jo, është me të mbajt në ajër, me flutur

Fifi: Pikërisht, plus ta shpjegova edhe aty që nuk jam natyrë që pres

Iliri: Më mirë 100 herë kështu, falë Zotit. S’kishte lidhje fare, luani në kafaz, po po

Fifi: Të shohim çfarë do na vijë më pas. Imagjino sikur me ardhë dikush i dedikuar

Iliri: Nga këto të rinjtë. Po kërkon një lidhje ti?

Fifi: Jo. Veç po mendoja. Edhe në këtë rast do doja me shiku si reagon ky.

Iliri: Ti dashke me pa film. E meriton veç

Fifi: Me gjithë këtë gjënë që ka bërë. Jam i çik dash. Po ky u sigurua që unë me asnjërin këtu, edhe në moment që u sigurua, opa tani tha shok

Iliri: Unë mendoj se më shumë se u sigurua, i thërriti mendjes

Fifi: Përveç ee, janë copëza këto, i mbledh krejt dhe bën pazëllin

Iliri: Shyqyr që e bëri

Fifi: E bëri gabim veç

Iliri: Tani gabim a mirë

Fifi: Kisha gjithë ditën që i thosha, dy ditë jo një. Jam e interesuar të më sjellin ndonjë bukurosh brenda.

Lajmet e fundit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit. Në një konkurs të hapur nga Prokuroria Themelore në Prizren për...

Gjinia, mosha dhe vendi prej nga vije viktima e fundit nga koronavirusi në Kosovë

Një viktimë është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton OurKosovo. Viktima është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Fushë Kosova. Gjatë 24...

Publikohet raporti 24 orësh i rasteve me COVID-19 nga Ministria e Shëndetësisë

1 viktimë dhe 13 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton OurKosovo. Gjatë kësaj...

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës: Dialogu varet vetëm nga palët. Ambasadorja e Britanisë së Madhe në Beograd, Sian...

TE NGJASHME

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit. Në një konkurs të hapur nga Prokuroria Themelore në Prizren për...

Gjinia, mosha dhe vendi prej nga vije viktima e fundit nga koronavirusi në Kosovë

Një viktimë është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton OurKosovo. Viktima është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Fushë Kosova. Gjatë 24...

Publikohet raporti 24 orësh i rasteve me COVID-19 nga Ministria e Shëndetësisë

1 viktimë dhe 13 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton OurKosovo. Gjatë kësaj...

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës: Dialogu varet vetëm nga palët. Ambasadorja e Britanisë së Madhe në Beograd, Sian...