-7.4 C
Pristina
Tuesday, January 25, 2022

Rrëfim i tronditës i shokut të burrit që vrau bashkëshorten në Greqi: Ka pasur lidhje të fshehtë me një grua tjetër

Shoku i burrit që vrau gruan në sy të fëmijës në Glyka Nera Athinë, (11 maj) ka thyer heshtjen, duke folur për emisionin investigativ grek “Dritë në Tunel” në televizionin MEGA.

baMiku i vrasësit zbuloi fakte të panjohura deri më tani për vrasjen tragjike të Caroline nga burri i saj.

“Ne dimë se ai kishte një lidhje me një grua tjetër. Kisha parë disa gjëra që nuk më pëlqenin tek Babis , si kjo me të dashurën e tij të fshehtë. Ai dilte me të dhe thoshte ‘ dal me një grua të martuar dhe jam i dashuruar me të ”, tha dëshmitari.

Më pas ai foli për martesën e mikut të tij me Caroline, por edhe për fundin tragjik të saj.

“Gjithçka që i ndodhi Caroline ishte krejt papritur. U shtangëm të gjithë. Ai u martua me të në Portugali. Askush nuk dinte asgjë. yes veten nëse ai nuk donte të linte shumë hapësirë ​​për shkak të gruas tjetër dhe bënte gjithçka fshehurazi. Ajo tjetra u befasua sepse e mësoi lajmin nga mediet sociale” shtoi ai. Babisi është një fëmijë i papjekur, joserioz, kaq”, shtoi ai.

Krimi brutal tronditi jo vetëm Greqinë por mbarë botën. Lajmi për vrasjen e 20-vjeçares Caroline zuri vendin e parë në faqete gazetave kryesore në të gjithë botë.

Burri vrasës po vuan dënimin në burgu, ndërsa e bija e çiftit Lydia 1-vjeçare ndodhet nën kujdestarinë e prindërve të Caroline.

Pak kohë më parë, Babis ka deklaruar nëpërmjet avokatit të tij se gjëja e vetme që i intereson është lumturia e së bijës.

Lajmet e fundit

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...

TE NGJASHME

Enver Maloku para se të vritej: Kështu na ka mallkuar Bujar Bukoshi – ja dy personat që i ndërprenë lidhjet Ibrahim Rugovës

Më 11 janar, u bënë 23 vite që nga vrasja e Enver Malokut, ish kreut të Qendrës Informative të Kosovës dhe bashkëpunëtor i ish...

“Jam gati të vë dorën në zjarr për këtë” / Nano tregon provat që kanë fundosur Sali Berishën

Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

Përçahen Lladrovct/ Vëllai i Ramizit thotë se s’do ta votojë më PDK-në

Emri Lladrovci, vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se nuk do të jetë më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Madje ai...

“Peshqit e mëdhenj”, ROSU duhet të zbarkojë në rezidencat e të fortëve të politikës

Lëndët e ‘Peshqëve të mëdhenj’ ende kanë mbetur pa u përfunduar. Ato nuk po heton as nga Eulex-i e as nga organet tjera të...