6.7 C
Pristina
Monday, November 29, 2021

Man Utd – Villarreal, shikoni ndeshjen këtu

Manchester United e pret në “Old Trafford” Villarrealin nga ora 21:00, shkruan OurKosovo.

“Djajtë e Kuq” në xhiron e parë pësuan humbje shokuese nga Young Boys, andaj sonte hyjnë në ndeshjen me të vetmin qëllim tre pikët.

Në anën tjetër ‘Nëndetësja e Verdhë’ barazoi me Atalantan 2-2, dhe kundër Unitedit do të mundohet të marr të paktën një qëllim.

Man Utd kërkon të hakmirret ndaj Villarealit që e pati mposhtur në finale të Ligës së Evropës edicionin e kaluar.

Formacioni i Man Utd: De Gea, Lindelof, Pogba, Ronaldo, Greenwood, Fernandes, Varane, Dalot, Sancho, Telles. McTominay

Formacioni i Villareal: Rulli, Torres, Moreno, Albiol, Foyth, Capoue, Parejo, Trigueros, Danjuma, Alcacer, Pino.

Shikoni ndeshjen KËTU. /OurKosovo/

Lajmet e fundit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit. Në një konkurs të hapur nga Prokuroria Themelore në Prizren për...

Gjinia, mosha dhe vendi prej nga vije viktima e fundit nga koronavirusi në Kosovë

Një viktimë është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton OurKosovo. Viktima është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Fushë Kosova. Gjatë 24...

Publikohet raporti 24 orësh i rasteve me COVID-19 nga Ministria e Shëndetësisë

1 viktimë dhe 13 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton OurKosovo. Gjatë kësaj...

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës: Dialogu varet vetëm nga palët. Ambasadorja e Britanisë së Madhe në Beograd, Sian...

TE NGJASHME

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit

Dyshime se Prokurori ndikoi në punësimin e resë së tij në Prokurorinë e Prizrenit. Në një konkurs të hapur nga Prokuroria Themelore në Prizren për...

Gjinia, mosha dhe vendi prej nga vije viktima e fundit nga koronavirusi në Kosovë

Një viktimë është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton OurKosovo. Viktima është një grua e moshës 70-79 vjeçare nga Fushë Kosova. Gjatë 24...

Publikohet raporti 24 orësh i rasteve me COVID-19 nga Ministria e Shëndetësisë

1 viktimë dhe 13 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton OurKosovo. Gjatë kësaj...

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës

Ambasadorja e Britanisë në Beograd flet për aksionet në veri të Kosovës: Dialogu varet vetëm nga palët. Ambasadorja e Britanisë së Madhe në Beograd, Sian...