15.6 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Biondja shëtitet nëpër aeroportin e Miamit me rroba banjo, pamjet bëhen virale

Një vajzë është filmuar në aeroportin e Miamit me një kombinim të pazakontë të veshjeve, e këto pamje shpejt u bënë virale.

Në fakt kamera ka kapur momentin kur në aeroportin e Miamit një bionde e paemëruar është parë duke shëtitur para sigurimit në rroba banjo me ngjyrë të gjelbër.

Kishte një çantë dhe në dorë dhe mbante telefonin sikur të mos kishte ndodhur asgjë e pazakontë. Në një profil në Instagram është publikuar ky moment ku përbri shkruan: “Kur keni aheng pranë pishinës dhe duhet të zini aeroplanin për në orën 16:00”.

Në komentet e kësaj video disa kanë spekuluar nëse djaloshi me bluzë të bardhë ishte me të, e disa kanë vërejtur se ajo të paktën barte maskë. Ajo çfarë mbetet e paqartë nëse kjo vajzë ka arritur të futet në aeroplan dhe çfarë mund të ketë ndodhur me të.

Në manuale të aviokompanive, thuhet se pasagjerëve mund t’ju ndalohet hyrja në aeroplan nëse ecin këmbë-zbathur, ose veshin rroba që konsiderohen si të papërshtatshme apo tepër provokuese.

Lajmet e fundit

A dihet se çfarë është kjo? Një video nga një vendpushim malazez provokoi një debat – nuk mungojnë as komentet qesharake

“Këtë mëngjes në Beçiqi”, quhet mesazhi që u publikua në një grup në rrjetet sociale ku mund të shihet diçka duke notuar në ujërat...

Burri i propozon të dashurës së tij natën që shtëpia e tyre e re u përfshi nga zjarri – pasi shpëtoi unazën e fejesës...

Një burrë nga Karolina Veriore e bëri më të mirën një situatë të keqe duke i propozuar të dashurës së tij, natën që shtëpia...

Testimi për COVID-19: Pijet që mund të çojnë në një rezultat pozitiv të rremë, sipas studimit të ri

Testet e shpejta antigjen lejojnë njerëzit që nuk kanë simptoma të coronavirusit të shohin nëse janë të infektuar, përcjell OurKosovo. Një studim, i kryer nga...

Historia e vrasëses 74-vjeçare ‘Vejusha e Zezë’ që vrau të dashurit e saj – pasi i bëri të dashuroheshin në të

Në moshën 75 vjeç, Isao Kakehi ishte mirë me shëndet dhe i dashuruar. Ishte viti 2013, dhe ai kishte filluar një lidhje të re emocionuese...

TE NGJASHME

A dihet se çfarë është kjo? Një video nga një vendpushim malazez provokoi një debat – nuk mungojnë as komentet qesharake

“Këtë mëngjes në Beçiqi”, quhet mesazhi që u publikua në një grup në rrjetet sociale ku mund të shihet diçka duke notuar në ujërat...

Burri i propozon të dashurës së tij natën që shtëpia e tyre e re u përfshi nga zjarri – pasi shpëtoi unazën e fejesës...

Një burrë nga Karolina Veriore e bëri më të mirën një situatë të keqe duke i propozuar të dashurës së tij, natën që shtëpia...

Testimi për COVID-19: Pijet që mund të çojnë në një rezultat pozitiv të rremë, sipas studimit të ri

Testet e shpejta antigjen lejojnë njerëzit që nuk kanë simptoma të coronavirusit të shohin nëse janë të infektuar, përcjell OurKosovo. Një studim, i kryer nga...

Historia e vrasëses 74-vjeçare ‘Vejusha e Zezë’ që vrau të dashurit e saj – pasi i bëri të dashuroheshin në të

Në moshën 75 vjeç, Isao Kakehi ishte mirë me shëndet dhe i dashuruar. Ishte viti 2013, dhe ai kishte filluar një lidhje të re emocionuese...