15.6 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Real Madridi e regjistron Camavingan në Castilla, mbetet edhe një vend në skuadrën e parë – a është i rezervuar për Mbappen?

Eduardo Camavinga është futbollist i ri i Real Madridit, me 18-vjeçari që ka nënshkruar me Los Blancos deri në vitin 2027.

Gjëja mahnitëse në lidhje me transferimin ka qenë se francezi është regjistruar në faqen e internetit të Federatës së Futbollit, në mesin e lojtarëve të Real Madrid Castilla.

Nuk është rasti i parë në los Blancos, i cili tashmë e ka përdorur këtë formulë në sezonet e fundit me emra si Vinicius, Rodrygo dhe Reinier, të cilët gjithashtu luajtën me ekipin e udhëhequr nga Raúl González Blanco.

 

Edhe pse planet nuk përfshijnë nënshkrimin një blerje të re, ky regjistrim i lejon Real Madridit të vazhdojë të ketë edhe një kartë për ekipin e parë.

Florentino Perez dhe Jose Angel, janë duke punuar në Valdebebas, për transferimet e fundit.

Ky vend mund të jetë i rezervuar për Kylian Mbappen? A do të ndodh transferimin më i madh në këtë afat kalimtar?

Lajmet e fundit

A dihet se çfarë është kjo? Një video nga një vendpushim malazez provokoi një debat – nuk mungojnë as komentet qesharake

“Këtë mëngjes në Beçiqi”, quhet mesazhi që u publikua në një grup në rrjetet sociale ku mund të shihet diçka duke notuar në ujërat...

Burri i propozon të dashurës së tij natën që shtëpia e tyre e re u përfshi nga zjarri – pasi shpëtoi unazën e fejesës...

Një burrë nga Karolina Veriore e bëri më të mirën një situatë të keqe duke i propozuar të dashurës së tij, natën që shtëpia...

Testimi për COVID-19: Pijet që mund të çojnë në një rezultat pozitiv të rremë, sipas studimit të ri

Testet e shpejta antigjen lejojnë njerëzit që nuk kanë simptoma të coronavirusit të shohin nëse janë të infektuar, përcjell OurKosovo. Një studim, i kryer nga...

Historia e vrasëses 74-vjeçare ‘Vejusha e Zezë’ që vrau të dashurit e saj – pasi i bëri të dashuroheshin në të

Në moshën 75 vjeç, Isao Kakehi ishte mirë me shëndet dhe i dashuruar. Ishte viti 2013, dhe ai kishte filluar një lidhje të re emocionuese...

TE NGJASHME

A dihet se çfarë është kjo? Një video nga një vendpushim malazez provokoi një debat – nuk mungojnë as komentet qesharake

“Këtë mëngjes në Beçiqi”, quhet mesazhi që u publikua në një grup në rrjetet sociale ku mund të shihet diçka duke notuar në ujërat...

Burri i propozon të dashurës së tij natën që shtëpia e tyre e re u përfshi nga zjarri – pasi shpëtoi unazën e fejesës...

Një burrë nga Karolina Veriore e bëri më të mirën një situatë të keqe duke i propozuar të dashurës së tij, natën që shtëpia...

Testimi për COVID-19: Pijet që mund të çojnë në një rezultat pozitiv të rremë, sipas studimit të ri

Testet e shpejta antigjen lejojnë njerëzit që nuk kanë simptoma të coronavirusit të shohin nëse janë të infektuar, përcjell OurKosovo. Një studim, i kryer nga...

Historia e vrasëses 74-vjeçare ‘Vejusha e Zezë’ që vrau të dashurit e saj – pasi i bëri të dashuroheshin në të

Në moshën 75 vjeç, Isao Kakehi ishte mirë me shëndet dhe i dashuruar. Ishte viti 2013, dhe ai kishte filluar një lidhje të re emocionuese...