16.7 C
Pristina
Saturday, September 25, 2021

E dashura e Robin Krasniqit tregon fizikun perfekt në bikini nga pushimet luksoze

Modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku ndanë postime të shumta në rrjete sociale ku përveç prapaskenave në fotosesione nuk mungojnë edhe imazhet joshëse.

Së fundi, është duke shijuar disa ditë pushimi teksa nuk po mungojnë edhe pozat në të cilat e paraqet figurën e saj trupore, shkruan OurKosovo.

Sapo ka publikuar fotografi në bikini me ngjyrë të kaltër nga një jaht luksoz bashkë me disa të afërm të familjes së saj.

Heidi pozat në bikini i ka kombinuar me një palë syze mbrojtëse ndaj diellit dhe flokët e kapura në pjesën e sipërme të kokës.

Ndryshe, modelja bashkë me boksierin Robin Krasniqin kishin përfunduar lidhjen e tyre mirëpo pas një kohe dyshja i janë rikthyer sërish njëri-tjetrit edhe pse janë të rezervuar me imazhe në media, ende nuk janë shfaqur pranë njëri-tjetrit.

Theksojmë se, ajo që aludoi për rikthimin e tyre ishte urimi i Heidit për Robinin në fitoren e tij duke marrë titullin e kampionit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_)

Lajmet e fundit

Super meçi Joshua – Usyk, këtu mund ta ndiqni LIVE

Anthony Joshua mbron tre titujt e tij në peshë të rëndë kundër ish-kampionit të unifikuar, Oleksandr Usyk sonte në Londër. Ishte planifikuar që Joshua të...

Gjenerali serb që mori pjesë në heqjen e përmendores së UÇPMB-së në Preshevë po merr pjesë në protestat në Jarinjë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka publikuar identitetin e dy prej personave që po marrin pjesë në bllokimet e rrugëve magjistrale që...

Dardan Molliqaj zemërohet me opoziten qe i doli në krah Kurtit kundër Vuçiqit

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj përmes një postimi në facebook ka reaguar për gjendjen që është duke ndodhur tani në Kosovë. Molliqaj shprehet i zemëruar...

Kryeministri Kurti publikon fotografi të indivdëve të cilët po marrin pjesë në bllokimet në Jarinjë dhe Bërnjak

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se në bllokimet e rrugëve magjistrale që shpien në drejtim të vendkalimeve kufitare Jarinje dhe Bërnjak po...

TE NGJASHME

Super meçi Joshua – Usyk, këtu mund ta ndiqni LIVE

Anthony Joshua mbron tre titujt e tij në peshë të rëndë kundër ish-kampionit të unifikuar, Oleksandr Usyk sonte në Londër. Ishte planifikuar që Joshua të...

Gjenerali serb që mori pjesë në heqjen e përmendores së UÇPMB-së në Preshevë po merr pjesë në protestat në Jarinjë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka publikuar identitetin e dy prej personave që po marrin pjesë në bllokimet e rrugëve magjistrale që...

Dardan Molliqaj zemërohet me opoziten qe i doli në krah Kurtit kundër Vuçiqit

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj përmes një postimi në facebook ka reaguar për gjendjen që është duke ndodhur tani në Kosovë. Molliqaj shprehet i zemëruar...

Kryeministri Kurti publikon fotografi të indivdëve të cilët po marrin pjesë në bllokimet në Jarinjë dhe Bërnjak

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se në bllokimet e rrugëve magjistrale që shpien në drejtim të vendkalimeve kufitare Jarinje dhe Bërnjak po...