13.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Gjoshi: Albin Kurti duhet t’iu tregojë qytetarëve se si i siguroi votat e Behgjet Pacollit dhe Albena Reshitajt

Zyrtari i PDK-së Betim Gjoshi, ka reaguar pas vendimit të deputetëve Begjet Pacolli dhe Albena Reshitaj për të qëndruar në seancë, përcjell OurKosovo.

Gjoshi ka thënë se sigurimi i votave të tyre është i dyshimtë.

“Albin Kurti duhet t’i tregojë qytetarëve të Republikës së Kosovës se me çfarë çmimi siguroi votat e këtyre dy deputetëve” shkruan Gjoshi.

Postimi i plotë:

Sigurimi i votës së Behgjet Pacollit dhe Albena Reshitajt, është i dyshimtë.
Albin Kurti duhet t’i tregojë qytetarëve të Republikës së Kosovës se me çfarë çmimi siguroi votat e këtyre dy deputetëve?

Kosova nuk ia sheh hajrin një Presidentes që fiton me shantazhe ndaj LDK-së dhe tregtim të posteve shtetërore siç bëri me partine satelite të Listës Serbe, Romani Iniciativën.

Lajmet e fundit

Çfarë ndodh nëse Serbia suImon me ushtri?/ Profesori universitar: Ata që frikësohen le të ikin nga Prishtina!

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka reaguar lidhur me pretendimet e rreme të Serbisë se forcat policore të Kosovës kanë qëlluar tre serbë. Ai përmendi edhe...

​COVID-19, sërish ngadalësim global i pandemisë

Pandemia COVID-19 është ngadalësuar sërish këtë javë në botë, sipas të dhënave më të fundit. Me 510 000 raste infektimi të regjistruara çdo ditë në...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses,...

Pjesa e trupit që lani të parën në dush zbulon personalitetin tuaj

Shumica e njerëzve e nisin ditën me një dush të ngrohtë. Sidoqoftë, mënyra se si laheni nuk është kurrë e njëjtë. Mund të mos e...

TE NGJASHME

Çfarë ndodh nëse Serbia suImon me ushtri?/ Profesori universitar: Ata që frikësohen le të ikin nga Prishtina!

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka reaguar lidhur me pretendimet e rreme të Serbisë se forcat policore të Kosovës kanë qëlluar tre serbë. Ai përmendi edhe...

​COVID-19, sërish ngadalësim global i pandemisë

Pandemia COVID-19 është ngadalësuar sërish këtë javë në botë, sipas të dhënave më të fundit. Me 510 000 raste infektimi të regjistruara çdo ditë në...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses,...

Pjesa e trupit që lani të parën në dush zbulon personalitetin tuaj

Shumica e njerëzve e nisin ditën me një dush të ngrohtë. Sidoqoftë, mënyra se si laheni nuk është kurrë e njëjtë. Mund të mos e...