13.7 C
Pristina
Saturday, September 25, 2021

E pushtuar nga “xhelozia” akuzoi partnerin për tradhti, tajvanezja ia preu organin gjenital dhe ia hodhi në guaskë për të mos e gjetur më

Një grua e “pushtuar” nga xhelozia ia ka prerë të dashurit të saj organin gjenital, të cilin më pas ia hodhi në guaskë. Gjithçka ndodhi derisa po flinte dhe e akuzonte për tradhti me femra tjera në Tajvan.

Viktima është identifikuar vetëm si Huang, i cili pasi ishte zgjuar kishte vërejtur se ka dhimbje të mëdha dhe se i mungonte organi gjenital.

52-vjeçari ishte futur në gjumë të thellë, pasi kishte ngrënë sasi të madhe të mishit të pulës dhe kishte pirë verë në shtëpinë e tij në Changhua të Tajvanit.

Ky baba i tre fëmijëve kur u zgjua nga gjumi “pa se ishte mbuluar në gjak”, dhe se 20 për qind e organit gjenital i ishte prerë. Në anën tjetër, e dashura e tij e identifikuar vetëm Phung, 40-vjeçe, ia kishte prerë organin me një palë gërshërë.

Sikur kjo të mos mjaftonte, ia kishte hedhur në guaskë dhe e kishte lëshuar ujin me qëllim që mjekët të mos mund t’ia ngjisin sërish copëzën e këputur.

Megjithatë Phung në fund ka shkuar në stacionin më të afërt të policisë për t’u dorëzuar, e mjekët zbuluan se mungonte një copë e organit gjenital.

Lajmet e fundit

Çfarë ndodh nëse Serbia suImon me ushtri?/ Profesori universitar: Ata që frikësohen le të ikin nga Prishtina!

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka reaguar lidhur me pretendimet e rreme të Serbisë se forcat policore të Kosovës kanë qëlluar tre serbë. Ai përmendi edhe...

​COVID-19, sërish ngadalësim global i pandemisë

Pandemia COVID-19 është ngadalësuar sërish këtë javë në botë, sipas të dhënave më të fundit. Me 510 000 raste infektimi të regjistruara çdo ditë në...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses,...

Pjesa e trupit që lani të parën në dush zbulon personalitetin tuaj

Shumica e njerëzve e nisin ditën me një dush të ngrohtë. Sidoqoftë, mënyra se si laheni nuk është kurrë e njëjtë. Mund të mos e...

TE NGJASHME

Çfarë ndodh nëse Serbia suImon me ushtri?/ Profesori universitar: Ata që frikësohen le të ikin nga Prishtina!

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka reaguar lidhur me pretendimet e rreme të Serbisë se forcat policore të Kosovës kanë qëlluar tre serbë. Ai përmendi edhe...

​COVID-19, sërish ngadalësim global i pandemisë

Pandemia COVID-19 është ngadalësuar sërish këtë javë në botë, sipas të dhënave më të fundit. Me 510 000 raste infektimi të regjistruara çdo ditë në...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses,...

Pjesa e trupit që lani të parën në dush zbulon personalitetin tuaj

Shumica e njerëzve e nisin ditën me një dush të ngrohtë. Sidoqoftë, mënyra se si laheni nuk është kurrë e njëjtë. Mund të mos e...