16.7 C
Pristina
Saturday, September 25, 2021

U largua nga programi pas fotos me litar/ Elvisi u përgjigjet ndjekësve: Nuk ka dhunë ndaj grave!

Elvisi (Loco) u largua nga Për’puthen pas debatit me Antonelën për fotografinë me litar të publikuar në rrjete sociale.

Pas diskutimeve të ashpra në studio, vendosi që të dalë nga programi, ndonëse njohja e tij me Sindin po shkonte në rrjedhën e duhur.

Ndërsa me anë të postimeve në Instastory, ka zbuluar se është ende single dhe i është përgjigjur një prej ndjekësve, i cili donte mendimin e Elvisit për dhunën ndaj grave.

“Nuk ka dhunë ndaj grave. Nuk ka dhunë ndaj burrave. Etj, etj. Ka DHUNË. Dhe dhuna është e pajustifikueshme, në çdo situatë, ndaj çdo personi. Specifikisht, meshkujt që dhunojnë femra, janë pikërisht ata meshkuj që janë dhunuar nga familja dhe shoqëria gjithë jetën, dhe s’dinë kujt t’ja marrin hakun”, shkroi Elvisi.

Lajmet e fundit

Tensionet me Serbinë/ Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, detaje çka u diskutua

Kryesuar nga Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sonte u mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës. Në mbledhje u shqyrtua situata e...

Super meçi Joshua – Usyk, këtu mund ta ndiqni LIVE

Anthony Joshua mbron tre titujt e tij në peshë të rëndë kundër ish-kampionit të unifikuar, Oleksandr Usyk sonte në Londër. Ishte planifikuar që Joshua të...

Gjenerali serb që mori pjesë në heqjen e përmendores së UÇPMB-së në Preshevë po merr pjesë në protestat në Jarinjë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka publikuar identitetin e dy prej personave që po marrin pjesë në bllokimet e rrugëve magjistrale që...

Dardan Molliqaj zemërohet me opoziten qe i doli në krah Kurtit kundër Vuçiqit

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj përmes një postimi në facebook ka reaguar për gjendjen që është duke ndodhur tani në Kosovë. Molliqaj shprehet i zemëruar...

TE NGJASHME

Tensionet me Serbinë/ Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, detaje çka u diskutua

Kryesuar nga Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sonte u mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës. Në mbledhje u shqyrtua situata e...

Super meçi Joshua – Usyk, këtu mund ta ndiqni LIVE

Anthony Joshua mbron tre titujt e tij në peshë të rëndë kundër ish-kampionit të unifikuar, Oleksandr Usyk sonte në Londër. Ishte planifikuar që Joshua të...

Gjenerali serb që mori pjesë në heqjen e përmendores së UÇPMB-së në Preshevë po merr pjesë në protestat në Jarinjë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka publikuar identitetin e dy prej personave që po marrin pjesë në bllokimet e rrugëve magjistrale që...

Dardan Molliqaj zemërohet me opoziten qe i doli në krah Kurtit kundër Vuçiqit

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj përmes një postimi në facebook ka reaguar për gjendjen që është duke ndodhur tani në Kosovë. Molliqaj shprehet i zemëruar...