11.5 C
Pristina
Saturday, September 25, 2021

Zbuloi një truk për të parandaluar që rrobat tuaja të ngatërrohen në lavatriçe, videoja u bë virale

Një stiliste zbuloi në profilin e saj në TikTok hilen e saj që do të parandalojë ngatërrimin e rrobave në lavatriçe.

Një grua ndau një video që tregon se si të parandaloni që çarçafët tuaj të mos ngatërrohen çdo herë gjatë larjes, transmeton Telegrafi.

Liz Amaya nga Brisbane e Australisë, tha se nuk ka asgjë më të bezdisshme sesa heqja çarçafëve dhe mbulesave nga makina larëse, sepse ato vazhdimisht po ngatërrohen.

Ajo tha se kjo është e lehtë të shmanget, dhe këtë ajo e tregoi përmes një videos.

Dhe sipas saj, gjithçka që ju nevojitet është disa topa tenisi.

Duke futur topa tenisi në makinën larëse, ka një rrjedhje më të mirë të ajrit dhe kështu lavatriçja është më pak e ngatërruar.

Videon mund ta shikoni KËTU

Lajmet e fundit

Çfarë ndodh nëse Serbia suImon me ushtri?/ Profesori universitar: Ata që frikësohen le të ikin nga Prishtina!

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka reaguar lidhur me pretendimet e rreme të Serbisë se forcat policore të Kosovës kanë qëlluar tre serbë. Ai përmendi edhe...

​COVID-19, sërish ngadalësim global i pandemisë

Pandemia COVID-19 është ngadalësuar sërish këtë javë në botë, sipas të dhënave më të fundit. Me 510 000 raste infektimi të regjistruara çdo ditë në...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses,...

Pjesa e trupit që lani të parën në dush zbulon personalitetin tuaj

Shumica e njerëzve e nisin ditën me një dush të ngrohtë. Sidoqoftë, mënyra se si laheni nuk është kurrë e njëjtë. Mund të mos e...

TE NGJASHME

Çfarë ndodh nëse Serbia suImon me ushtri?/ Profesori universitar: Ata që frikësohen le të ikin nga Prishtina!

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka reaguar lidhur me pretendimet e rreme të Serbisë se forcat policore të Kosovës kanë qëlluar tre serbë. Ai përmendi edhe...

​COVID-19, sërish ngadalësim global i pandemisë

Pandemia COVID-19 është ngadalësuar sërish këtë javë në botë, sipas të dhënave më të fundit. Me 510 000 raste infektimi të regjistruara çdo ditë në...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses,...

Pjesa e trupit që lani të parën në dush zbulon personalitetin tuaj

Shumica e njerëzve e nisin ditën me një dush të ngrohtë. Sidoqoftë, mënyra se si laheni nuk është kurrë e njëjtë. Mund të mos e...