23.7 C
Pristina
Saturday, June 19, 2021

Zbuloi një truk për të parandaluar që rrobat tuaja të ngatërrohen në lavatriçe, videoja u bë virale

Një stiliste zbuloi në profilin e saj në TikTok hilen e saj që do të parandalojë ngatërrimin e rrobave në lavatriçe.

Një grua ndau një video që tregon se si të parandaloni që çarçafët tuaj të mos ngatërrohen çdo herë gjatë larjes, transmeton Telegrafi.

Liz Amaya nga Brisbane e Australisë, tha se nuk ka asgjë më të bezdisshme sesa heqja çarçafëve dhe mbulesave nga makina larëse, sepse ato vazhdimisht po ngatërrohen.

Ajo tha se kjo është e lehtë të shmanget, dhe këtë ajo e tregoi përmes një videos.

Dhe sipas saj, gjithçka që ju nevojitet është disa topa tenisi.

Duke futur topa tenisi në makinën larëse, ka një rrjedhje më të mirë të ajrit dhe kështu lavatriçja është më pak e ngatërruar.

Videon mund ta shikoni KËTU

Lajmet e fundit

Manchester City dhe PSG – Shiko ketu ndeshjen

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në...

Vjen nje lajm trondites per Kadri Veselin

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka...

Gjendet detaji i humbur prej 500 vjetësh, i statujës së famshme

Dora prej bronzi, e shtatores gjigante, që portretizon perandorin romak, Konstandinin e Madh, është sërish e plotë rreth 500 vjet pasi një prej gishtërinjve...

Publikohen formacionet zyrtare: Man City – PSG

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysëmfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG po synon që të përmbysë rezultatin...

TE NGJASHME

Manchester City dhe PSG – Shiko ketu ndeshjen

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në...

Vjen nje lajm trondites per Kadri Veselin

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka...

Gjendet detaji i humbur prej 500 vjetësh, i statujës së famshme

Dora prej bronzi, e shtatores gjigante, që portretizon perandorin romak, Konstandinin e Madh, është sërish e plotë rreth 500 vjet pasi një prej gishtërinjve...

Publikohen formacionet zyrtare: Man City – PSG

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysëmfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG po synon që të përmbysë rezultatin...