23.7 C
Pristina
Saturday, June 19, 2021

Kjo është 64-vjeçarja super s*ksi në rrjet, mbesa na habiti me fjalët: Shokët e mi ma gjuajnë gjyshen e kanë fiksim

Një grua 64 vjeç e quajtur Lesley Maxwell është mjaft e dhënë pas palestrës, Ajo ka plot 60,000 ndjekës në rrjete sociale.

Grandmother stuns fans with shredded six-pack Instagram selfie | Photo

Ajo ka dhe një mbesë 19 vjeç Tia të cilën e merr shpesh herë në palestër dhe e nx it të stërvitet.

Tia pranon se kur është me gjyshen, ajo merr vëmendjen e të gjithë meshkujve, por nuk ndihet k eq, madje ndihet krenare për gjyshen që ka.

“Edhe djemtë 18-vjeçare e shohin gjyshen time dhe e komplimentojnë dhe më bëhet qejfi për këtë gjë”, shprehet Tia.

Lajmet e fundit

Manchester City dhe PSG – Shiko ketu ndeshjen

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në...

Vjen nje lajm trondites per Kadri Veselin

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka...

Gjendet detaji i humbur prej 500 vjetësh, i statujës së famshme

Dora prej bronzi, e shtatores gjigante, që portretizon perandorin romak, Konstandinin e Madh, është sërish e plotë rreth 500 vjet pasi një prej gishtërinjve...

Publikohen formacionet zyrtare: Man City – PSG

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysëmfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG po synon që të përmbysë rezultatin...

TE NGJASHME

Manchester City dhe PSG – Shiko ketu ndeshjen

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në...

Vjen nje lajm trondites per Kadri Veselin

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka...

Gjendet detaji i humbur prej 500 vjetësh, i statujës së famshme

Dora prej bronzi, e shtatores gjigante, që portretizon perandorin romak, Konstandinin e Madh, është sërish e plotë rreth 500 vjet pasi një prej gishtërinjve...

Publikohen formacionet zyrtare: Man City – PSG

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysëmfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG po synon që të përmbysë rezultatin...