16.7 C
Pristina
Saturday, September 25, 2021

Gruaja 44-vjeç do të bëhet nënë: M’u dëgjuan lutjet, faleminderit o Zot

Prezantuesja e One Show, Alex Jones do të bëhet nënë për herë të tretë në moshën 44-vjeçare.

Alex Jones is pregnant!One-show host reveals live on air that she expects a third child – London News Time

Ylli televiziv u tha shikuesve të BBC One se shtatzëninë e saj është “surpriza më e mirë ndonjëherë”.
Alex, e cila l indi djalin Kit në 2019, pozoi së bashku me djalin dhe burrin Charlie Thomson në një foto të zezë dhe të bardhë.

Djali ishte fotografuar duke mbajtur lart një letër me fjalët: “Së shpejti … Foshnja Numri 3.”

Lajmet e fundit

Kryeministri Kurti publikon fotografi të indivdëve të cilët po marrin pjesë në bllokimet në Jarinjë dhe Bërnjak

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se në bllokimet e rrugëve magjistrale që shpien në drejtim të vendkalimeve kufitare Jarinje dhe Bërnjak po...

Kemi vetëm dy zgjidhje: O ta braktisim Kurtin e t’i përkulemi Vuçiqit, o të dëshmojmë se meritojmë atdhe e shtet!

Albin Kurti sot nuk e ka të lehtë, sepse përballë vetes nuk i ka vetëm luftënxitësit që e drejtojnë Serbinë, por edhe ‘paqendërtuesit’ shqiptarë...

LAJMI I FUNDIT: Serbia nuk po e lejon njërin nga kamionët e larguar nga barrikada të hy në territorin e tyre

Dy kamionë janë larguar nga barrikada e krijuar në rrugët që të çojnë në pikën kufitare në Bërnjak dhe Jarinje. Kamioni i parë është larguar...

Momenti kur Marku tallet me kundërshtarin gjatë meçit

Boksieri shqiptar, Florian Marku e ka fituar titullin ndërkombëtar IBF në peshat e mesme. Ai sonte në “Tottenham Hotspur Stadium” u përballë me boksierin ukrainas,...

TE NGJASHME

Kryeministri Kurti publikon fotografi të indivdëve të cilët po marrin pjesë në bllokimet në Jarinjë dhe Bërnjak

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se në bllokimet e rrugëve magjistrale që shpien në drejtim të vendkalimeve kufitare Jarinje dhe Bërnjak po...

Kemi vetëm dy zgjidhje: O ta braktisim Kurtin e t’i përkulemi Vuçiqit, o të dëshmojmë se meritojmë atdhe e shtet!

Albin Kurti sot nuk e ka të lehtë, sepse përballë vetes nuk i ka vetëm luftënxitësit që e drejtojnë Serbinë, por edhe ‘paqendërtuesit’ shqiptarë...

LAJMI I FUNDIT: Serbia nuk po e lejon njërin nga kamionët e larguar nga barrikada të hy në territorin e tyre

Dy kamionë janë larguar nga barrikada e krijuar në rrugët që të çojnë në pikën kufitare në Bërnjak dhe Jarinje. Kamioni i parë është larguar...

Momenti kur Marku tallet me kundërshtarin gjatë meçit

Boksieri shqiptar, Florian Marku e ka fituar titullin ndërkombëtar IBF në peshat e mesme. Ai sonte në “Tottenham Hotspur Stadium” u përballë me boksierin ukrainas,...