13.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Merimanga deshi t’ia merrte veturën, pronarja bëri atë që askush nuk do ta priste!

E dimë të gjithë se është shumë stresuese dhe e bezdisshme kur zbuloni se një merimangë ua ka marrë makinën.

Pagimi i gjobës, shkuarja në parking dhe gjithë ato dokumente.

Andaj, ndoshta e vetëdijshme për këto, gruaja nga Teksasi ishte ndoshta e vetëdijshme për të gjitha këto.

Kështu, kur merimanga filloi të tërheqë makinën e saj për shkak të parkimit jo siç duhet, ajo bëri diçka… krejt të pazakontë.

Gruaja doli nga makina, pa rripat tërheqës në rrota, nuk tha asnjë fjalë, u kthye në makinë, nuk u grind dhe as nuk u bind, por u ul dhe i dha gazit.

Rrotat e pasme filluan të lëshojnë tym për një kohë, ajo nuk u dorëzua, madje doli përsëri për të vlerësuar situatën.

Regjistrimi tregon që shoferi i merimangës i thotë asaj se “nuk do të funksionojë”, por ajo u kthye në makinë, dha gaz më të fortë dhe u largua duke dëmtuar makinat përreth.

Lajmet e fundit

Çfarë ndodh nëse Serbia suImon me ushtri?/ Profesori universitar: Ata që frikësohen le të ikin nga Prishtina!

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka reaguar lidhur me pretendimet e rreme të Serbisë se forcat policore të Kosovës kanë qëlluar tre serbë. Ai përmendi edhe...

​COVID-19, sërish ngadalësim global i pandemisë

Pandemia COVID-19 është ngadalësuar sërish këtë javë në botë, sipas të dhënave më të fundit. Me 510 000 raste infektimi të regjistruara çdo ditë në...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses,...

Pjesa e trupit që lani të parën në dush zbulon personalitetin tuaj

Shumica e njerëzve e nisin ditën me një dush të ngrohtë. Sidoqoftë, mënyra se si laheni nuk është kurrë e njëjtë. Mund të mos e...

TE NGJASHME

Çfarë ndodh nëse Serbia suImon me ushtri?/ Profesori universitar: Ata që frikësohen le të ikin nga Prishtina!

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka reaguar lidhur me pretendimet e rreme të Serbisë se forcat policore të Kosovës kanë qëlluar tre serbë. Ai përmendi edhe...

​COVID-19, sërish ngadalësim global i pandemisë

Pandemia COVID-19 është ngadalësuar sërish këtë javë në botë, sipas të dhënave më të fundit. Me 510 000 raste infektimi të regjistruara çdo ditë në...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses,...

Pjesa e trupit që lani të parën në dush zbulon personalitetin tuaj

Shumica e njerëzve e nisin ditën me një dush të ngrohtë. Sidoqoftë, mënyra se si laheni nuk është kurrë e njëjtë. Mund të mos e...