23.7 C
Pristina
Saturday, June 19, 2021

Jeton Vorfi: I pëlqej ndërhyrjet estetike prandaj dhe i bëj

Ai është për vite të tëra i njohur në estradën shqiptare si valltarë dhe koreograf.

Bëhet fjalë për Jeton Vorfin, i cili kohëve të fundit ka marrë vëmendje të madhe të audiencës.

Në një intervistë për ATV, Vorfi ka pasur rastin që të flas për jetën dhe karrierën profesionale ndër vite.

Në të gjitha temat e diskutuara, ai pati rastin që të flas edhe për ndërhyrjet estetike, të cilat i ka praktikon tek të tjerët.

Por, kur u pyet nëse ai personalisht i pëlqen, Jetoni u shpreh: “Po sigurisht, për atë edhe i bëj”.

Theksojmë se vërehet dukshëm se valltari ka pasur disa ndërhyrje, të cilat edhe i pranoi publikisht.

Lajmet e fundit

Manchester City dhe PSG – Shiko ketu ndeshjen

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në...

Vjen nje lajm trondites per Kadri Veselin

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka...

Gjendet detaji i humbur prej 500 vjetësh, i statujës së famshme

Dora prej bronzi, e shtatores gjigante, që portretizon perandorin romak, Konstandinin e Madh, është sërish e plotë rreth 500 vjet pasi një prej gishtërinjve...

Publikohen formacionet zyrtare: Man City – PSG

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysëmfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG po synon që të përmbysë rezultatin...

TE NGJASHME

Manchester City dhe PSG – Shiko ketu ndeshjen

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në...

Vjen nje lajm trondites per Kadri Veselin

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka...

Gjendet detaji i humbur prej 500 vjetësh, i statujës së famshme

Dora prej bronzi, e shtatores gjigante, që portretizon perandorin romak, Konstandinin e Madh, është sërish e plotë rreth 500 vjet pasi një prej gishtërinjve...

Publikohen formacionet zyrtare: Man City – PSG

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysëmfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG po synon që të përmbysë rezultatin...