23.7 C
Pristina
Saturday, June 19, 2021

Këngëtarja shqiptare nuk i duron bikinit, provokon rëndë duke i hequr ato

Këngëtarja shqiptare i ka hequr të gjitha.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ilira Gashi, po i shijon ditët e nxehta në Zvicër, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit i ka ndarë dy fotografi në llogarinë e saj në Instagram, imazhe në të cilat shihet gjysmë e zhveshur.

Në fakt Ilira duket se nuk i duron dot bikinit në pjesën e sipërme andaj i ka hequr të gjitha.

“Nuk kam frikë nga asgjë apo askush, kam ndërtuar perandorinë time që nga dita e parë”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram.

Ilira Gashi është një tjetër këngëtare shqiptare e cila po i shijon arritjet e saj në arenën ndërkombëtare.

Lajmet e fundit

Manchester City dhe PSG – Shiko ketu ndeshjen

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në...

Vjen nje lajm trondites per Kadri Veselin

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka...

Gjendet detaji i humbur prej 500 vjetësh, i statujës së famshme

Dora prej bronzi, e shtatores gjigante, që portretizon perandorin romak, Konstandinin e Madh, është sërish e plotë rreth 500 vjet pasi një prej gishtërinjve...

Publikohen formacionet zyrtare: Man City – PSG

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysëmfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG po synon që të përmbysë rezultatin...

TE NGJASHME

Manchester City dhe PSG – Shiko ketu ndeshjen

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në...

Vjen nje lajm trondites per Kadri Veselin

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, pas sulmit që pësoi në tru. Infermierja nga Spitali i Mitrovicës ka...

Gjendet detaji i humbur prej 500 vjetësh, i statujës së famshme

Dora prej bronzi, e shtatores gjigante, që portretizon perandorin romak, Konstandinin e Madh, është sërish e plotë rreth 500 vjet pasi një prej gishtërinjve...

Publikohen formacionet zyrtare: Man City – PSG

Manchester City dhe Paris Saint-Germain do të zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysëmfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG po synon që të përmbysë rezultatin...